Przejdź do treści
English

Silesia Film Commission

O nas

Z nami zrealizujesz „Incepcję”, „Brave Heart”, „Titanica”, a nawet lądowanie na księżycu. W naszym regionie wskażemy Ci lokację, statystów i rekwizyty do każdego filmu. Podamy każdy kontakt. I zrobimy to w trymiga.

Pomagamy realizować filmy. Dbamy, aby praca filmowców przebiegała sprawnie i bez zakłóceń. Potrafimy okiełznać organizację wszystkiego, czego potrzebujecie, by wyprodukować film.

Oddajemy w Wasze ręce zasoby lokacyjne i produkcyjne, a nawet administracyjne całego województwa śląskiego. Dostarczamy Wam wszelkich potrzebnych informacji i bezboleśnie przeprowadzamy przez procedury.

Wynajdujemy lokacje, dbamy o najbardziej szczegółowe detale. Współpracujemy z każdym urzędnikiem, dlatego działamy szybko i skutecznie. Nasze kontakty obejmują 12 333,09 km2 i sięgają 320 m pod ziemię.

Katalogujemy i udostępniamy bazę firm sektora audiowizualnego i specjalistów z branży filmowej działających na terenie województwa. Nie ma rekwizytu, miejsca i osoby, których byśmy dla Was nie znaleźli – korzystamy z zasobów, wiedzy i umiejętności 4,62 mln osób zamieszkujących region.

Za nami stoi doświadczenie i kontakty Instytucji Filmowej Silesia Film – samorządowej instytucji kultury, która działa w województwie śląskim od 1945 roku, bowiem jesteśmy jedną z jej części. To w naszych rękach znajduje się Śląski Fundusz Filmowy, dzięki któremu współfinansujemy koprodukowane przez nas filmy.

Pracując z nami, otrzymujecie klucz, który otwiera wszystkie drzwi i toruje drogę do wyprodukowania filmu w regionie. Zapraszamy!