en

RCC Poland

RCC, czyli Robotic Camera Control to zrobotyzowany system służący do nagrywania materiałów video. Materiały video nagrywane z wykorzystaniem RCC wyróżniają się absolutną kontrolą każdego kadru i ruchu kamery. Programowalnie sterowana przysłona, focus oraz zoom pozwala na opracowanie przejazdów z wybraną prędkością i przyspieszeniem oraz odtwarzanie ich dowolną ilość razy. W efekcie nagrane materiały video są świetnym źródłem do obróbki postprodukcyjnej. Dodatkowo po zakończeniu pracy koncepcyjnej i programowaniu ścieżek system RCC pozwala nagrać dziesiątki, a nawet setki razy dokładnie to samo ujęcie z powtarzalnością przejazdu do 0,04 mm!

Robot może służyć do wynajęcia na potrzeby planów zdjęciowych, reklamowych, produkcyjnych oraz do obsługi wydażeń na żywo. 

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej:
www.rcc-poland.com

Dane kontaktowe

Tel. +48 691 594 118
www.rcc-poland.com

Osoba kontaktowa

Doświadczenie / realizacje

Firma powstała w czerwcu 2021 i już do tej pory (Październik 2021) udało nam się obsłużyć wydażenia na żywo streamowane na platformach tj. Twich czy Facebook.
Przeprowadziliśmy nagrania materiałów reklamowych dla klientów z branż elektromobilnośc, szkoleniowej, artystycznej i dentystycznej. 
Wybrane realizacje znaleźć można na:
https://vimeo.com/rccpoland