Przejdź do treści
English

RCC Poland

Opis

RCC, czyli Robotic Camera Control to zrobotyzowany system służący do nagrywania materiałów video. Materiały video nagrywane z wykorzystaniem RCC wyróżniają się absolutną kontrolą każdego kadru i ruchu kamery. Programowalnie sterowana przysłona, focus oraz zoom pozwala na opracowanie przejazdów z wybraną prędkością i przyspieszeniem oraz odtwarzanie ich dowolną ilość razy. W efekcie nagrane materiały video są świetnym źródłem do obróbki postprodukcyjnej. Dodatkowo po zakończeniu pracy koncepcyjnej i programowaniu ścieżek system RCC pozwala nagrać dziesiątki, a nawet setki razy dokładnie to samo ujęcie z powtarzalnością przejazdu do 0,04 mm!

Robot może służyć do wynajęcia na potrzeby planów zdjęciowych, reklamowych, produkcyjnych oraz do obsługi wydarzeń na żywo.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej.

Dane kontaktowe

Telefon

+48 691 594 118

Strona www

www.rcc-poland.com

Realizacje

  • Firma powstała w czerwcu 2021 i już do tej pory (Październik 2021) udało nam się obsłużyć wydarzenia na żywo stremowane na platformach tj. Twich czy Facebook.
  • Przeprowadziliśmy nagrania materiałów reklamowych dla klientów z branż elektro mobilność, szkoleniowej, artystycznej i dentystycznej.
  • Wybrane realizacje znaleźć można na VIMEO.