Przejdź do treści
English

PRYZMAT-STUDIO – realizacja obrazu

Opis

  • REALIZACJA TV

Wielokamerowa produkcja w cyfrowym standardzie Full HD. Animowana oprawa graficzna, udostępnienie sygnału na telebim oraz dystrybucja sygnału do Internetu.

  • PRODUKCJA I POSTPRODUKCJA

Produkcja wideo/audio dla telewizji i Internetu. Filmy promocyjne, reklamowe, materiały reporterskie, rejestracja wydarzeń. Montaż wideo/audio.

  • TRANSMISJE INTERNETOWE

Streaming na żywo, dostępny na wszystkich platformach z możliwością nadawania z każdego miejsca, dzięki mobilnym i satelitarnym łączom internetowym.

  • TELEBIM

Mobilny ekran LED o wymiarach 5m/3m i łącznej powierzchni 15m2 oraz proporcjach obrazu 16:9. Wysoka jasność i kontrast telebimu zapewnią doskonały odczyt obrazu w pełnym słońcu. Obsługiwane sygnały: SDI, HDMI, DVI, VGA, SVHS, VIDEO.

  • FOTOGRAFIA

Realizacja sesji zdjęciowych. Fotografia lotnicza, produktowa, reklamowa i reportaż z wydarzeń. Oferujemy kompleksową realizację projektów począwszy od scenariusza i wizualizacji konceptu, na finalnym, gotowym do publikacji materiale kończąc.

  • GRAFIKA KOMPUTEROWA I PRODUKCJA MULTIMEDIALNA

Tworzenie projektów graficznych z przeznaczeniem do druku i użytku cyfrowego: animacja, logo, papier firmowy, foldery, wizytówki, broszury, ulotki.

  • KOPIOWANIE & KONWERSJA

Usługi w zakresie kopiowania materiału wideo na nośnik DVD lub BLU-RAY. Transkodowanie materiału wideo z NTSC do PAL. W procesie archiwizacji nagrań wideo na nośnik optyczny wykorzystujemy profesjonalny sprzęt studyjny, oparty o kontroler ramek obrazu co zapewnia bezstratne pozyskanie materiału źródłowego.

  • RENOWACJA FOTOGRAFII

Usuwanie zadrapań, pęknięć, ożywianie wyblakłych i spłowiałych fotografii.

Dane kontaktowe

Telefon

533232416

Strona www

www.pryzmat-studio.pl

Osoba kontaktowa

Email

duda@pryzmat-studio.pl

Imię i nazwisko

Paweł Duda

Telefon

533232416

Funkcja

Właściciel

Realizacje

Produkcją filmową, realizacją transmisji na żywo i fotografią zajmujemy się od 1986r. Początkowo rozwijaliśmy działalność w dwóch zasadniczych kierunkach: fotografii oraz filmowania. Z czasem oferta została wzbogacona o usługi reklamowe oraz  wszechstronną postprodukcję filmową.

Nasze portfolio zawiera liczony w tysiącach różnorakich prac dorobek, będący skutkiem współpracy z firmami, instytucjami, samorządami oraz osobami prywatnymi. Dysponując własnym studiem, jak również najnowocześniejszym sprzętem filmowym, fotograficznym i komputerowym, potrafimy wykonać w naszej dziedzinie dosłownie wszystko.

Firma współpracuje z zawodowymi dziennikarzami, scenarzystami, komentatorami oraz lektorami, biorącymi udział w bieżącej produkcji.