en

Tomasz Żak / montażysta filmowy / fotograf

Mam na imię Tomek i jestem fotografem, montażystą filmowym, wspinaczem, poszukiwaczem przygód, podróżnikiem, fanem Davida Finchera, znawcą języka filmowego, byłym zawodnikiem kadry narodowej ju-jitsu, finalistą olimpiady geograficznej, wychowawcą młodzieżowym, gitarzystą klasycznym...

 

Pracuję jako montażysta wszelakich form audiowizualnych, od zwiastunów, showreeli, reklam, krótkich form telewizyjnych po średniometrażowe filmy dokumentalne i fabularne.

Ponadto aby dać odpocząć oczom pracuję jako fotograf reportażowy, eventowy, fotosista.

Dane kontaktowe

Tel. 723505268
https://tomekzak.com

Osoba kontaktowa

Tomek Żak Montażysta filmowy / Fotograf

Tel.: +48723505268

Email: tomekzak.info@gmail.com

Doświadczenie / realizacje

Swoją edukację zdobywałem w dwóch szkołach filmowych. Na katowickim WRiTV (obecnie Szkoła Filmowa im. Krzysztofa Kieślowskiego) kształciłem się jako kierownik produkcji, w PWSFTViT im. Leona Schillera w Łodzi studiowałem montaż filmowy (filmografia na filmpolski).

 

Jako montażysta i fotograf współpracowałem m.in. z RedBullem, MTV, Pol'and'Rockiem, WOŚP, OSHEE, Planete+, MiniMini+, Human Ark, Mayfly, Getty Images, Sofar Sounds Warsaw, moje zdjęcia pojawiły się na stronie National Geographic Polska.


Zapraszam do zapoznania się z portfolio filmowym: https://tomekzak.com/film oraz fotograficznym: https://tomekzak.com/galeria