en

PRYZMAT-STUDIO - realizacja obrazu

REALIZACJA TV
Wielokamerowa produkcja w cyfrowym standardzie Full HD. Animowana oprawa graficzna, udostępnienie sygnału na telebim oraz dystrybucja sygnału do internetu.

PRODUKCJA I POSTPRODUKCJA
Produkcja wideo/audio dla telewizji i Internetu. Filmy promocyjne, reklamowe, materiały reporterskie, rejestracja wydarzeń. Montaż wideo/audio.

TRANSMISJE INTERNETOWE
Streaming na żywo, dostępny na wszystkich platformach z możliwością nadawania z każdego miejsca, dzięki mobilnym i satelitarnym łączom internetowym.

TELEBIM
Mobilny ekran LED o wymiarach 5m/3m i łącznej powierzchni 15m2 oraz proporcjach obrazu 16:9. Wysoka jasność i kontrast telebimu zapewnią doskonały odczyt obrazu w pełnym słońcu. Obsługiwane sygnały: SDI, HDMI, DVI, VGA, SVHS, VIDEO.

FOTOGRAFIA
Realizacja sesji zdjęciowych. Fotografia lotnicza, produktowa, reklamowa i reportaż z wydarzeń. Oferujemy kompleksową realizację projektów począwszy od scenariusza i wizualizacji konceptu, na finalnym, gotowym do publikacji materiale kończąc.

GRAFIKA KOMPUTEROWA I PRODUKCJA MULTIMEDIALNA
Tworzenie projektów graficznych z przeznaczeniem do druku i użytku cyfrowego: animacja, logo, papier firmowy, foldery, wizytówki, broszury, ulotki. 

KOPIOWANIE & KONWERSJA
Usługi w zakresie kopiowania materiału wideo na nośnik DVD lub BLU-RAY. Transkodowanie materiału wideo z NTSC do PAL. W procesie archiwizacji nagrań wideo na nośnik optyczny wykorzystujemy profesjonalny sprzęt studyjny, oparty o kontroler ramek obrazu co zapewnia bezstratne pozyskanie materiału źródłowego.

RENOWACJA FOTOGRAFII
Usuwanie zadrapań, pęknięć, ożywianie wyblakłych i spłowiałych fotografii.

Dane kontaktowe

Tel. 533232416
www.pryzmat-studio.pl

Osoba kontaktowa

Paweł Duda Właściciel

Tel.: 533232416

Email: duda@pryzmat-studio.pl

Doświadczenie / realizacje

Produkcją filmową, realizacją transmisji na żywo i fotografią zajmujemy się od 1986r. Początkowo rozwijaliśmy działalność w dwóch zasadniczych kierunkach: fotografii oraz filmowania. Z czasem oferta została wzbogacona o usługi reklamowe oraz  wszechstronną postprodukcję filmową. Nasze portfolio zawiera liczony w tysiącach różnorakich prac dorobek, będący skutkiem współpracy z firmami, instytucjami, samorządami oraz osobami prywatnymi.Dysponując własnym studiem, jak również najnowocześniejszym sprzętem filmowym, fotograficznym i komputerowym, potrafimy wykonać w naszej dziedzinie dosłownie wszystko. Firma współpracuje z zawodowymi dziennikarzami, scenarzystami, komentatorami oraz lektorami, biorącymi udział w bieżącej produkcji.